Ось такої розмірено-ділової робочої обстановки (на знімку) на дорогах Лисянщини не було давно. Вже тиждень триває ремонт на багатостраждальній вулиці Київській у селищі. Нагадаємо, що торік через небачені вирви і ями вона зажила сумної слави на всю Україну. Але це, сподіваються жителі селища, вже в минулому. Нині тут гуде потужна дорожня техніка, копошаться робітники в спецодязі з написом «ТОВ «Євробуд-Індустрія», інформують “Вісті Черкащини“.

– Невже й у нас буде дорога європейської якості?, – спостерігаючи цю картину, недовірливо перепитували перехожі. Цікавлюся цим і я у Олександра Бондарчука, начальника Звенигородської філії дорожно-експлуатаційної дільниці, яка обслуговує і Лисянський район.

-Підрядник ТОВ «Євробуд – Індустрія» з Черкас має хорошу репутацію, і виконує роботи справді якісно і швидко. Та я сподіваюсь, що лисяни і самі з часом це оцінять. А поки що будівельники зайняті фрезеруванням – зняттям старого дорожнього асфальтного покриття. Робиться це з метою капітального ремонту автодороги, – пояснив він. – Ремонт з укладанням нового шару асфальту цьогоріч буде проведено на найбільш проблемній ділянці – від повороту на село Хижинці до автостанції у райцентрі. Це близько 8 кілометрів. 

Бондарчук висловив надію, що в цьому році на дорогах Лисянщини буде зроблено набагато більше, ніж торік. Зокрема, планується провести ямковий ремонт на відрізку шляху від Лисянки до Бужанки, Босівки і Винограду. Кошти для цього виділені. Попереду кілька сприятливих для дорожніх робіт місяців, які мають покінчити з репутацією Лисянщини, як однієї з непроїзних в області.

Від Author 2

Коментарі закриті.