Весняна пора для учнів старших класів – це час для ґрунтовного аналізу свого майбутнього професійного вибору, інформує Черкаська районна філія ОЦЗ. Щоб допомогти школярам дізнатися про тонкощі тієї чи іншої професії, фахівці служби зайнятості організовують професіографічні екскурсії на ринкоутворюючі підприємства регіону.

Днями, фахівці Черкаської районної філії обласного центру зайнятості провели дві професіографічні екскурсії для учнів 8-10-х класів Худяківської загальноосвітньої школи.

Школярі відвідали ДП Автоскладальний завод № 2 ПАТ БОГДАН МОТОРС ДП – українську автомобілебудівну компанію, що є промисловим виробником автобусів, тролейбусів та електробусів під торговою маркою «Богдан».

Начальник відділу кадрів гостинно зустрів старшокласників та презентував основні напрямки роботи підприємства: «Компанія здійснює повномасштабне виробництво легкових автомобілів, складання вантажівок, гарантійне та сервісне обслуговування автотранспортних засобів всіх типів. Завдяки тому, що завод оснащено найсучаснішим обладнанням, все устаткування максимально автоматизоване і універсальне. Підприємство налічує 2 цехи складання автомобілів, 2 цехи зварювання, цехи доводки, тестування та логістики, а також унікальний комплекс лакофарбування кузовів та фарбування пластмас».

Учні мали змогу ознайомитися з сучасними автомобілебудівними технологіями та побачити на власні очі захопливі етапи автоматизованого процесу.

«Для тих, хто з дитинства має схильність до техніко-конструктивного мислення, такий досвід може стати поштовхом до розвитку своїх здібностей в процесі навчання та реалізації їх в подальшій професійній діяльності», – коментує фахівець з профорієнтації Олена Штомпіль.

Ще одним підприємством, що відвідали школярі Худяківської загальноосвітньої школи, було ТОВ «ЧЕРКАСИХЛІБ ЛТД».

У ході екскурсії менеджер зі збуту звернув увагу юнаків та дівчат на масштаби виробництва: «Підприємство виробляє 270 найменувань хлібобулочної та кондитерської продукції. Домінуючу позицію в асортименті займає хліб, булочні і здобні вироби, кондитерські вироби, сухарі, соломка, бубличні вироби тощо».

Також школярам продемонстрували повний цикл конвеєрного виробництва від початку до готової упакованої продукції.


Від Author 2

Коментарі закриті.