У квітні відключені від електропостачання будуть всі боржники ПАТ “Черкасиобленерго” та

споживачі, які не розрахувалися за поточну спожиту електроенергію у січні-лютому з ТОВ «Черкасиенергозбут» чи іншим постачальником.

ПАТ “Черкасиобленерго” надає чи обмежує послуги в рамках чинного законодавства, відповідно списків, які сформовані енергопостачальними компаніями. Рекомендуємо в найкоротші терміни сплатити поточні борги перед електропостачальними компаніями та провести остаточний розрахунок з ПАТ “Черкасиобленерго” за електроенергію спожиту до 1 січня 2019 року, для уникнення непорозумінь.

Нагадуємо реквізити РЕМ на які здійснюється оплата за боргами які виникли до 2019 року: ЗАВАНТАЖИТИ

Як повідомлялося раніше, з січня 2019 року на Черкащині послуги з постачання для побутових та малих не побутових споживачів, тобто продажу, електричної енергії надає ТОВ “Черкасиенергозбут”, а послуги з розподілу електричної енергії – ПАТ “Черкасиобленерго”.

В лютому споживачі отримали квитанції, в яких було зазначено інформацію щодо розміру заборгованості перед ПАТ “Черкасиобленерго” за електроенергію, використану до 01.01.2019. Квитанції містять всі необхідні дані для здійснення оплати.

При сплаті за послуги, зверніть увагу:

– перевірте реквізити компанії, аби уникнути помилкового платежу;

– перевірте номер Вашого особового рахунку;

– сплачуйте лише ту суму, яка зазначена в рахунку.

При несплаті заборгованості, у квітні Товариство буде зобов’язане відключити боржників від електропостачання, відповідно до чинного законодавства.

Товариство закликає споживачів своєчасно сплачувати за послуги з постачання та розподілу електричної енергії.

Від Author 2

Коментарі закриті.