У Каневі з 12 квітня планують перекрити ділянку автодороги Н-02 /М-06/ Кременець — Біла Церква — Ржищів — Канів — Софіївка для проведення капітального ремонту дорожнього покриття, узбіч, укосів, укріпних і водовідвідних споруд інспекторської автодороги лівобережної земляної греблі філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго», інформує “Про Все”.

Про це повідомили на нараді 3 квітня керівником філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго».

Участь у нараді взяли голова Канівської райдержадміністрації, представники місцевих громад, канівських підприємств та підрядної організації, яка проводитиме ремонтні роботи.

Ремонтні роботи проводитимуться на так званій «бетонці», в напрямку села Софіївка Золотоніського району. На час проведення ремонтних робіт, рух по цій ділянці автодороги буде обмежено для усіх видів транспорту.

Канівська ГЕС є власником технологічної автодороги на греблі Канівської ГЕС, яка суміщається з автодорогою Н-02. Відповідно ремонтні роботи проводитимуться на замовлення Канівської ГЕС.

За інформацією підрядної організації, ремонтні роботи триватимуть 2 місяці. Об’їзд транзитного вантажного транспорту здійснюватиметься через Смілу, Золотоношу, Черкаси та Київську область. Рух транспорту місцевих жителів та рейсових автобусів на час проведення ремонтних робіт цієї ділянки здійснюватиметься в об’їзд по автодорозі Т-24-04 Канів-Ліпляве-Прохорівка-Домантове-/Н-08/.

Наразі триває узгодження схеми організації дорожнього руху в управлінні патрульної поліції Черкаської області на час проведення ремонтних робіт.

Від Author 2

Коментарі закриті.