Виконавчий комітет погодив зміни до міської Програми розвитку єдиноборств у м. Черкаси на 2019-2023 роки. Як пояснив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов, відповідний проект був підготовлений, враховуючи доручення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрія Ботнара з метою  створення необхідних умов для розвитку єдиноборств у місті, досягнення високих спортивних результатів та формування  здорового  способу життя, інформує Черкаська міськрада.

Обсяг фінансових ресурсів, що спрямовані на реалізацію програми з міського бюджету, визначається, виходячи з фінансових можливостей міського бюджету на відповідні роки, з урахуванням  пропозицій департаменту освіти та гуманітарної політики, який надає бюджетний запит до проекту міського бюджету, що затверджується міською радою при прийнятті бюджету.

У зазначеному документі, зокрема, йдеться, що фінансове забезпечення Програми здійснюється за рахунок коштів загального фонду бюджету. А також – може здійснюватися за рахунок коштів, спеціального фонду, коштів отриманих від надання платних послуг, коштів за рахунок оренди, інвестицій тощо.

Від Author 2

Коментарі закриті.