Сьогодні виконавчий комітет погодив проекти рішень щодо внесення змін до міського бюджету на 2019 рік. А також – відповідних корегувань до Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Черкаси на 2017-2019 роки. Наступне слово – за депутатами міської ради, на затвердження яких вже найближчої сесії виноситимуться ці проекти, інформує Черкаська міськрада.

Як пояснила в. о. директора департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Тетяна Харенко, враховуючи звернення головних розпорядників коштів, рішення Черкаської обласної ради  щодо трансфертів з державного та обласного бюджетів, внесено зміни до міського бюджету на 2019 рік.

Так, обсяг доходної частини міського бюджету фонду збільшено по загальному фонду на 3 млн. 645,440 тис. грн.  На відповідну суму закладені й видатки.

Для департаменту освіти та гуманітарної політики:

– на закупівлю україномовних дидактичних матеріалів для закладів загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин за рахунок з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду на суму 75 240,00 грн.,

– на виплату заробітної плати педагогічним працівникам, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти у приватних денних закладах загальної середньої освіти (за рахунок субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції) на суму 1 млн. 992, 6 тис. грн.;

– на придбання спеціальних засобів корекції для учнів спеціальних класів закладів загальної середньої освіти міста за рахунок субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на суму 612 тис. грн.,

– на придбання обладнання для оснащення ресурсних кімнат закладів загальної середньої освіти, де діють інклюзивні класи за рахунок субвенції з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду на суму 352,1 тис. грн.,

– на придбання шкільних наборів LEGO з програмним забезпеченням для вивчення окремих предметів у 1-10 класах для ЗОШ № 30 (за рахунок субвенції з обласного бюджету на виконання програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2021 року – 250 тис. грн.) за рахунок субвенції з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду на суму 250 тис. грн. та на придбання шкільних наборів LEGO з програмним забезпеченням для вивчення окремих предметів у 1-10 класах для ФІМЛІ (за рахунок субвенції з обласного бюджету на виконання програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2021 року – 250 тис. грн.) за рахунок субвенції з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду на суму 250 тис. грн.

А також, враховуючи звернення департаменту освіти та гуманітарної політики, здійснено перерозподіл видатків, а саме:

– збільшено видатки на придбання фотокамери для відділення культури в сумі 20 тис. грн.,

– в частині видатків на надання дошкільної освіти збільшено видатки на придбання інвентарю для ДНЗ міста в сумі 300 тис. грн.,

– в частині видатків на капітальний ремонт будівлі спортивного комплексу з басейном на КП “Центральний стадіон” (роздягальні, фойє)  вул. Смілянська, 78 перенесено асигнування в сумі 988 тис. грн.

– збільшено видатки на реконструкцію будівлі (харчоблок) СШ № 18 в сумі 1 млн. 390 тис. грн.,

– збільшено видатки на реконструкцію будівлі  (фасад) ДНЗ № 29 в сумі 825, 55 тис. грн. та видатки на реконструкцію будівлі  (фасад) ДНЗ № 27 в сумі 74,45 тис. грн.,
– збільшено видатки на капітальний ремонт будівлі (концертний зал) ДМШ №1 ім. Лисенка в сумі 980 тис. грн.

Для департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради:

– збільшено видатки на реконструкцію із застосуванням щебенево-мастичного асфальтобетону бульв. Шевченка (від вул. Лазарєва до вул. Небесної Сотні), м. Черкаси в сумі 4 млн. грн. та на капітальний ремонт бульв. Шевченка (тротуари від вул. Припортова до вул. Добровольського), м. Черкаси в сумі 4 млн. грн.

Також Тетяна Харенко  повідомила, що відповідні зміни до бюджету збалансовані за доходами та видатками. Проте на адресу департаменту фінансової політики крім цього надійшли звернення головних розпорядників коштів щодо виділення додаткових бюджетних асигнувань без відповідних джерел покриття.

Доцільність врахування зазначених пропозицій визначатимуть члени постійних депутатських комісій міської ради, а також – безпосередньо міські обранці на сесійному засіданні під час розгляду цього питання.

Ознайомитись із проектами “Про проект рішення Черкаської міської ради “Про внесення змін до рішення Черкаської міської ради від 13.02.2017 № 2-1613 “Про затвердження Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Черкаси на 2017-2019 роки” та  “Про проект рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 24.01.2019 № 2-3735 «Про міський бюджет на 2019 рік» можна ТУТ.

Від Author 2

Коментарі закриті.