Кам’янські лісівники вже не перший рік опікуються Михайлівською спеціальною загальноосвітньою школою-інтернатом, знають потреби навчального закладу та усіляко допомагають їх вирішувати. Цього разу Кам`янський лісгосп посприяв у облаштуванні шкільної бібліотеки, інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Нещодавно лісівники умеблювали бібліотечну залу – подарували виставкові шафи, шафи для книг, стіл для обслуговування читачів та столи для книжкових виставок. Саме завдяки такому оновленню шкільна бібліотека стала зручною, сучасною та функціональною, – відзначають юні читачі та їх наставники.

– Сподіваємося, що покращення умов перебування і навчання школярів допоможе викладачам у їх титанічній праці, забезпечить належний рівень уваги та освіти, відповідно до дитячих потреб. Адже головне, щоб діти росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку, – зазначає директор ДП «Кам`янське лісове господарство» Віталій Верес.

На знак подяки школярі організували зворушливий міні-концерт: у піснях і танцях демонстрували свою творчість та оригінальність.

Варто зазначити, що вихованці навчального закладу є постійними учасниками різноманітних просвітницьких акцій та постійно долучаються до лісівничої роботи. Так, приміром, минулого року учні разом із лісівниками, обласними й районними владцями висадили понад півгектара нового лісу на території Холодного Яру в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». І вже з нетерпінням юні природолюби чекають на цьогорічні заходи, аби поповнити зелені скарби рідного краю.

Від Author 2

Коментарі закриті.