Вчора у центрі Тального відкрили нову аптеку «Подорожник». Ця мережа на ринку України працює майже 20 років і гарно себе зарекомендувала. Перш за все тим, що аптеки «Подорожник» максимально відкриті: відкриті каси та викладка товарів. Тому покупець може детально роздивитися товар і легше визначитися з вибором. Такі аптеки успішно працюють у найближчій від нас Звенигородці, Городищі та Шполі. І ось нарешті й у Тальному, інформує “Вісті Черкащини“.

Аптека «Подорожник» відрізняється широким асортиментом товарів та зниженими цінами, є спеціально відведене місце, де можна зміряти тиск. Бабусі запитують: «Це тільки сьогодні у вас можна поміряти тиск?» – адже до цього їм доводилося йти на швидку чи викликати лікаря. Їх запевнили, що будуть працювати завжди. Крім того, діють соціальні програми, серед них і «Доступні ліки». Можна оформити іменну золоту картку зі знижкою у 3% на всі товари.

Людмила Остапук, регіональний директор мережі «Подорожник» у Черкаській області, повідомила:

-Ми пропонуємо широкий асортимент ліків за доступними цінами а також дитяче харчування, товари для дітей та засоби особистої гігієни. Клієнтів обслуговуватиме чотири провізори. Кваліфіковані поради та бездоганний сервіс зробить нашу аптеку ближчою до споживача.

На відвідувачів чекає безліч знижок, розіграш призів та дисконтних карток (від 5 до 10% знижки до кінця травня). Весь асортимент аптеки можна переглянути онлайн.

Від Author 2

Коментарі закриті.