Адміністрація ПАТ «Смілянський машинобудівний завод» надіслала до смілянської міської ради листа, щоб їм зменшили ставки податку з 1,5% до 1,1%, інформує “Сміла.ua”. Зменшення ставки податку призведе до того, що міський бюджет з даного підприємства не доотримуватиме 27 тис. грн щомісячно. За рік втрати смілянської казни складуть 300 тис. грн.
Цей лист розглядали депутати на бюджетній комісії. Якщо зробити поступки «Машбуду», то зменшення податку захочуть й інші підприємства. Тобто надходження зменшаться і взагалі не буде з чого ремонтувати дороги, виплачувати зарплати, платити комуналку…
З іншого боку частина депутатів виступають за те, щоб перестати «душити» підприємців податками і дати їм розвиватись. Обкладаючи податками «Машбуд» можна досягти того, що він взагалі закриється і 400 смілянських працівників втратять робочі місця та не буде звідки брати й тих податків, що вже є.
Міські обранці розгорнули жваву дискусію з цього питання. Бюджет треба наповнювати. А як це робити, якщо всі хочуть зменшувати податки?
Цікаво було б дізнатись, які податки платять аналогічні заводи в інших містах України, щоб з’ясувати, якого розміру є смілянські податки
Зрештою, депутати вирішили повернутися до розгляду даного питання у квітні.

Від Author 2

Коментарі закриті.