Одним із першочергових завдань Черкаської обласної служби зайнятості є досягнення високого рівня співпраці з роботодавцями, що передбачає розуміння та наполегливу роботу над якісним задоволенням кадрових потреб, інформує Черкаський ОЦЗ.
Більшість центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості активно взаємодіють з роботодавцями, що провадять свою діяльність у галузі сільського господарства.

Прикладом різносторонньої взаємодії у напрямку забезпечення зайнятості жителів району, може слугувати співпраця Христинівської районної філії обласного центру зайнятості з місцевими сільськогосподарськими підприємствами.

Уже багато років районна філія тісно співпрацює з Корпорацією «Украгротех», ТОВ «Агровіт», ДПДГ «Христинівське», СТОВ «Обрій», ТОВ АФ «Орадівка», ДПДГ «Нива», ФГ «Ром», СТОВ «АФ «Заячківка», що у 2018 році подали до укомплектування 313 вакансій, з них за сприяння служби зайнятості укомплектовано 312 вакансій. Христинівчани знайшли роботу у місцевих роботодавців на таких посадах як – тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автотранспортних засобів, слюсар-ремонтник, столяр, кухар, підсобний робітник та ін.

У зв’язку з тим, що багато підприємств району розпочинають весняно-польові роботи, фахівцями районної філії розпочато підбір працівників для проведення спеціального навчання на тему: «Безпека праці при виконанні робіт з технічного обслуговування автотранспортних засобів, тракторів та сільськогосподарських машин». На цей час 60 безробітних пройшли відповідне навчання і готові реалізовувати свої знання на аграрній ниві. Окрім того з початку року на тимчасові роботи направлено 17 безробітних, з них 3 особи пройшли стажування на робочому місці.

Роботодавці впевнені, що завдяки плідній співпраці із службою зайнятості можна оперативно та якісно укомплектувати підприємство необхідними кадрами.

 

Христинівська районна філія ОЦЗ

Від Author 2

Коментарі закриті.