На цьому наголосив у ході колегії обласної адміністрації, що відбулась сьогодні в Будинку рад, директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало. Він поінформував присутніх про результати реалізації державної та обласної програми поліпшення житлових умов для бійців, інформує Черкаська ОДА.

За його словами, в області успішно діє програма пільгового кредитування. Вона дає змогу поліпшити житлові умови тим учасникам АТО/ООС, які не підпадають під дію державної програми.

– Торік із обласного бюджету ми виділили 1 млн грн на ці потреби, водночас місцеві бюджети передбачили 14 млн грн, – зазначив Руслан Олександрович. – Таким чином 21 родина бійців поліпшила свої житлові умови минулого року, а в цілому за період дії програми, нею скористалося 43 сім’ї.

Як сказав керівник Департаменту, нині потребують поліпшення житлових умов 765 родин учасників АТО/ООС та 27 – із ВПО, які захищали територіальну цілісність України під час АТО/ООС, та визнані особами з інвалідністю внаслідок війни III групи.

Між тим, до регіонального управління «Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву», спільно з яким втілюється обласна програма, подали заяви для отримання кредиту 190 учасників АТО. При цьому в обласному та місцевих бюджетах на це у 2019 році передбачили вже 15,5 млн грн. Активізуватись мають і об’єднані громади, підкреслив Руслан Чикало.

Окрім цього, Руслан Олександрович зазначив, що торік набули права на отримання грошової компенсації в межах державного фінансування і внутрішньо переміщені особи, які брали участь в АТО та учасники бойових дій на території інших держав.

Минулоріч із держбюджету нашій області на виплату компенсації виділили більше 53 млн грн для 60 осіб. Загалом же програмою скористалося 102 родини учасників АТО/ООС, які отримали своє житло.

Від Author 2

Коментарі закриті.