Роздрібно – виробниче підприємство ресторанного виробництва (м. Жашків) та фізичну – особу підприємця  Козименко Валентину Михайлівну (м. Жашків) оштрафовано за  порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Адміністративна колегія Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України визнала, що РВПРГ та ФОП Козименко В. М. вчинили порушення передбачені пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

Як встановило відділення вказані суб’єкти господарювання приймали участь у 6 процедурах закупівель послуг з організації гарячого харчування для учнів, що проводились у 2016 – 2018 роках відділами освіти Жашківської міської ради та Жашківської районної державної адміністрації.

РВПРГ та ФОП Козименко В. М. майже одночасно заходили в аукціони та завантажували свої тендерні пропозиції з одних і тих же ІР адрес.

ФОП Козименко В.М. за участь у цих торгах сплачувала авторизованим електронним майданчикам коштами внесеними працівниками РВПРГ на її банківський рахунок.

Козименко В. М. перебувала у трудових відносинах з РВПРГ.

Відповідачі використовували  спільні засоби зв’язку та перебували за однією адресою.

Переможцем по зазначених торгах визнавалось – РВПРГ, оскільки цінові пропозиції ФОП Козименко В. М. були завжди вищими.

Така поведінка РВПРГ та ФОП Козименко В. М. свідчить про узгодження ними дій під час підготовки та участі у торгах і не може вважатися випадковим збігом обставин.

На засіданні адміністративної колегії Відповідачі визнали вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» в подальшому РВПРГ та ФОП Козименко В. М.  заборонено брати участь у публічних закупівлях протягом 3 років.

Від Author 2

Коментарі закриті.