Представник ТОВ «Енергозбут» попередив на нараді з питань ЖКГ про те, що збираються відключити електрику для КП «Наш дім» через велику заборгованість за світло, інформує “Сміла.ua”.
А от дирекцію водоканалу вони похвалили. Нарешті у КП «ВодГео» почали вчасно сплачувати борги, які накопичились за попередні роки. До 1 квітня смілянський водоканал має сплатити 30% суми боргу за квітень.
Заступник міського голови Олег Черненко сказав, що в українському законодавстві спостерігається колізія: комунальні підприємства отримують розрахунок від людей за надані послуги по факту. Наперед – люди не платять і у КП немає грошей наперед. А Обленерго вимагає проплату від КП наперед. Чому вони повинні платити наперед за електроенергію, яку ще не спожили?
Не всі організації знаходяться в рівних умовах. Газівники і електрики – мають преференції, а водоканал і комунальники – стогнуть, бо мають платити наперед. Олег Черненко вважає, що треба піднімати це питання на вищому рівні. Помічник народного депутата Сергія Рудика Лідія Зайва запропонувала звернутися з цим питанням до нардепа, щоб він озвучив цю проблему на державному рівні.

Від Author 2

Коментарі закриті.