Публічний захист студентських есе в межах проекту «Що я можу зробити для України» провели 25 березня у приміщенні малої сесійної зали Будинку рад за ініціативи #Команди_мрії_МРЦ, повідомляють у Молодіжному центрі.

Серед представників журі – директор Молодіжного Центру Олена Кудрявцева, заступник директора Олена Левченко, фахівець із соціальної роботи Дар’я Денисенко, фахівець з інформаційно-консультативної роботи Тетяна Долошицька та Олександр Красюк – заступник начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЧОДА.

Ініціатором та засновником проекту «Що я можу зробити для України» є Максим Зеленський – начальник Управління в справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, який виступив з мотивуючим привітальним словом та дав настанови молодим черкащанам:

“Такі проекти допомагають визначитися, ким би Ви хотіли стати в подальшому та зрозуміти чи в тому навчальному закладі навчаєтесь. На власному прикладі можу сказати, що багато хто обирав місце подальшого навчання за думкою батьків або однолітків, а в результаті  працює в зовсім іншій сфері діяльності. Тому проект «Що я можу зробити для України» спрямований допомогти молоді знайти нішу для ідей та власних проектів, їхньої реалізації, і врешті-решт пошуку самого себе”.

Протягом трьох з половиною годин 30 учасників проекту публічно представляли свої творчі роботи. Молодь з різноманітних навчальних закладів міста та області підготували креативні виступи, надихаючі промови та цікаві презентації. По завершенню виступу, майбутні учасники проекту мали змогу захистити свої роботи, відповівши на кілька питань від членів журі та детальніше розповісти про цілі, бачення та реалізацію власного проекту.

Зокрема, студенти представляли: Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького, Черкаський державний бізнес коледж, Черкаський політехнічний технікум, Черкаський державний технологічний університет, «Черкаський професійний ліцей», Смілянський промислово-економ коледж ЧДТУ, агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва, Міжнародний коледж еколого-інформаційної безпеки Центрально-Європейського університету.

Роботи учасників охопили широкий спектр тем: соціальну, молодіжну, екологічну, економічну, культурно-мистецьку, наукову, розвиток інфраструктури, спортивну, пропаганду здорового способу життя та  національно-патріотичного виховання. Загалом до Молодіжного центру було подано 42 роботи. З них 30 учасників взяли участь в публічному захисті.

У наступному етапі проекту зможуть взяти участь 30 найкращих студентів. Він передбачає: екскурсії до міської, обласної ради та адміністрації, поїздку до Верховної Ради України, тренінги щодо розвитку молодіжної політики, громадської активності та проектного менеджменту. Для відібраних учасників передбачено харчування під час тренінгів, поліграфічні та роздаткові матеріали, можливість стажування в органах місцевого самоврядування та їх структурних підрозділах, отримання рекомендаційних листів та можливість фінансування для втілення свого соціального проекту.

Результати конкурсу першого етапу будуть оголошені 29 березня на сайті Молодіжного центру http://mrc.ck.ua/

При оцінюванні творчих есе конкурсна комісія враховувала такі критерії:

– відповідність вказаній тематиці;

– повнота розкриття теми;

– ступінь самостійності у розкритті теми;

– творчий підхід;

– актуальність висловлених позицій;

– приклади власної діяльності;

– рівень висновків;

– охайність оформлення;

– реалістичність втілення ініціативи.

Участь у проекті «Що я можу зробити для України» – це унікальна можливість для 30 найкращих студентів Черкащини проявити себе як особистість, розвинути комунікативні та організаторські здібності, знайти нових друзів, зав’язати корисні знайомства та взяти участь у заходах в межах проекту.

Від admin

Коментарі закриті.