Минулого тижня кривоколінське борошно вищого ґатунку безкоштовно роздали у дитячі садочки Тальнівського району та громади. Коледж, ліцей та дитяча фабрика «Дітлахи», що у церкві адвентистів сьомого дня, також отримали борошно. Все це у рамках благодійної акції, яку започаткував Володимир Мовчаy, інформує “Вісті Черкащини“.

-Зранку машина, заповнена мішками з борошном, поїхала у Білашки, Тальянки, Легедзине, Вишнопіль, Зеленьків, Майданецьке, Корсунку, Шаулиху, Лісове, Мошурів, Соколівочку, Червоне та місцеві садочки «Сонечко», «Ромашка», «Світлячок», «Струмочок», «Золотий Ключик», «Берізка», «Казка», – супроводжували машину депутати Тальнівської райради: Ігор Новицький, директор з економіки ТОВ «Урочище Журавське» та генеральний директор ТОВ «О’єднана сільськогосподарська компанія» разом із Володимиром Синьогубом, колишнім начальником районного відділу освіти.

На фабриці «Дітлахи», у рамках соціальної програми релігійної громади, цієї неділі вже спробували випікати пироги з вишнями та цукрове печиво, млинці з кривоколінського борошна. До млинців був мед, його також привезли разом з борошном. Наступного разу пектимуть піцу та домашній хліб.

-Найголовніше, що діти задоволені, адже своїми руками змалку навчаються пекти печиво та здобу. До нас ходять дітки, у яких на столі не завжди є солодощі, а тут їхні посмішки і щирі очі говорять самі за себе, – усміхається Георгій Мар’янчук, організатор фабрики.

Відділ освіти Тальнівської ОТГ збирається купувати борошно для місцевих садочків та шкіл.


 

Від Author 2

Коментарі закриті.