Сьогодні під час засідання виконавчого комітету секретар міської ради Ярослав Нищик торкнувся питання відновлення асфальтного покриття на автошляхах і тротуарах міста після здійснення ремонтних робіт з розкопками на підземних мережах. Зокрема, комунальними підприємствами та підрядними організаціями, інформує Черкаська міська рада.

Як приклад, навів вул. Благовісну, де суттєво погіршено рух транспорту для водіїв у зв’язку з численними розкопками на проїжджій частині.

– Це не нормально, коли з  трьох смуг по вул. Благовісній придатна для руху транспорту є одна. Тож водії мають маневрувати між фурами та іншим транспортом і ямами, – обурився Ярослав Володимирович.

Тому за спільної ініціативи з присутніми заступниками міського голови Людмилою Бордунос та Юрієм Ботнаром запропонували оформити протокольне доручення департаментам житлово-комунального комплексу, архітектури та містобудування, а також – управлінню інспектування Черкаської міської ради перевірити законність усіх розкопок на автошляхах та тротуарах міста.

Крім цього – дотримання комунальними підприємствами та підрядними організаціями термінів відновлення дорожнього покриття.

Оскільки в місті, за словами,  присутніх членів виконкому, вже є чимало прецедентів, коли недобросовісні підрядники затягують чи взагалі ухиляються від завершення робіт з відновлення пошкодженого ними ж покриття на дорогах міста.

Також виконком доручив управлінню інспектування Черкської міської ради – за виявленими фактами – притягнути до адміністративної відповідальності зазначених порушників.

Від Author 2

Коментарі закриті.