Середньомісячна заробітна плата працівника підприємств, установ та організацій Уманського району із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб в ІV кварталі 2018 року становила 9165 грн. Це у 2,2 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (4173 грн).

«У порівнянні з відповідним періодом минулого року розмір заробітної плати по району збільшився на 2353 грн. За рівнем середньомісячної заробітної плати район посів третє місце серед 20 районів області», ― зазначається на сайті Уманської районної державної адміністрації.

Варто зазначити, що показник середньомісячної заробітної плати працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб по Черкаській області становить 8067 грн.

За даними Головного управління статистики у Черкаській області, станом на 2 лютого 2019 року заборгованість із виплати заробітної плати в Уманському районі відсутня.

Наразі на Уманщині працює робоча група, головним завданням якої є підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

Від Author 2

Коментарі закриті.