Реєстрація транспортних засобів, надання послуг з видачі та обміну  посвідчень водія в Уманському та навколишніх районах тепер відбуватиметься по-новому. 21 березня відкрито регіональний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ України абсолютно нового зразка, із відкритими офіс-центрами, електронною чергою, одночасним прийомом 5-6 осіб та значно розширеним переліком послуг. інформує Уманська райдержадміністрація.

Cервісний центр МВС № 7142 обслуговує жителів Уманського, Маньківського, Жашківського, Христинівського, Монастирищенського, Тальнівського районів, міста Умань та загалом усіх бажаючих обслуговуватися саме тут. На сьогодні клієнти центру мають змогу отримати комплекс послуг, пов’язаних з реєстрацією та перереєстрацією транспортних засобів, видачіею та обміном посвідчень водія, у тому числі  й міжнародного допуску до перевезення небезпечних вантажів, видачіею довідок про несудимість та інше.

«Уманщина не стояла осторонь цього проекту, адже сервісний центр розташований в адміністративних межах саме нашого району. Зокрема Родниківська сільська рада виділила понад 1,2 млн грн на ремонтні роботи. Долучилася й Паланська ОТГ, яка виділила майже 80 тис. грн. Активну участь в пректі взяли й керівники сільськогосподарських підприємств з активною громадською позицією», – зазначив голова Уманської райдержадміністрації Євгеній Данченко.

Також очільник району зазначив, що за той короткий період, протягом якого в Уманському районі діє регіональний сервісний центр МВС, суттєво збільшилися надходження до районного бюджету. Наразі вже надійшло ПДФО із платежів на суму  144 тис. грн, а до Родниківського сільського бюджету надійшло плати за надання центром адміністративних послуг – 1,9 млн грн.

«Сучасність, зручність, відкритість – переконаний, саме таким критеріям і мають відповідати державні установи європейського зразка», – підсумував Євгеній Михайлович.

Реорганізація сервісних центрів МВС наразі проводиться по всій Україні. На території Черкаської області діє 5 сервісних центрів, та саме Уманський осучаснився другим після власне обласного центру.

Від Author 2

Коментарі закриті.