Черкащани можуть отримати додаток батьківського контролю для гаджетів Kidslox за особливими, “пільговими” умовами. Про це повідомив лідер команди Kidslox Віктор Євпак, інформує 18000. Додаток дозволяє обмежувати час перебування дитини за планшетом і телефоном. А ще – блокувати шкідливий контент (порнографію, азартні ігри, насильство) і встановлювати ліміт на час перебування дитини у соціальних мережах та іграх. Для цього додаток потрібно встановити у телефоні когось із батьків, а також на девайсі самої дитини.

Сьогодні Kidslox, розроблений черкащанами, посідає перше місце серед додатків у Америці в питанні боротьби із залежністю від гаджетів.

– Зараз із боку батьків є чимало нарікань на те, що діти багато часу витрачають на “сидіння” у телефонах. Але ж ми нікуди не подінемо їх. Телефони – потрібні. Я не поділяю думку про те, що девайс потрібно фізично відбирати. Це створює напругу у стосунках між дитиною і батьками. Натомість я вважаю, що слід встановлювати правильні межі. Дитина звикає до таких правил гри і живе по них, – говорить Віктор Євпак, який і сам має двох дітей і використовує вдома програму.

За його словами, за кордоном уже давно усвідомили проблему і почали боротьбу з нею.

– Дехто вже навіть називає цю залежність найбільшою епідемією, яка чекає світ, – говорить Віктор Євпак. – Черкаси – це місто, де вся наша команда працює і живе, тож разом ми ухвалили рішення – зробити подарунок черкащанам. Ми даємо містянам можливість тривалого безкоштовного користування, а також знизили оплату, встановивши її на рівні, навіть нижчому за вартість обслуговування програми.

Так, замість “традиційних” 14 днів безкоштовний період використання для черкащан триватиме цілих три місяці. Опісля вартість використання програми для всієї сім’ї вартуватиме всього 1 грн на день. Для порівняння, за кордоном програма коштує в чотири рази більше.

— Не вперше чую про цю програму, але відкладав на потім. Тепер невдовзі встановлю цей додаток, адже безкоштовний період довго триває. Можливо не доведеться купувати за 1 грн у день, бо дитина за три місяці може виробити звичку не сидіти довго в інтернеті, – зазначає черкасець Тарас, що має 11-річну доньку.

Від Author 2

Коментарі закриті.