Днями відомий блогер і підприємець азербайджанського походження Гусейн Гасанов вразив Інстаграм обіцянкою подарувати автомобіль Mercedes-Benz G-класу одному зі своїх фоловерів, інформує Економіка сьогодення. Умови конкурсу були простими: учаснику треба було репостнути у сторіз Гусейна і відмітити його на публікації. Згодом блогер рандомним методом обрав би переможця.

Більшість підписників не вірили, що розіграш «червоного геліка», що коштує більше 10 млн грн, буде чесним, але сторіз з відміткою блогера заполонили соцмережу. До того ж кількість підписників Гусейна виросла з 8 до 10,3 мільйонів.

З майже 10 мільйонів учасників пощастило 17-річній уманчанці Анастасії Хавруцькій. Блогер зняв відеозвернення, де пояснив, що готовий оплатити дівчині квитки до Москви і допомогти у низці інших можливих складнощів. Також додав, що студентка навіть може відразу продати автомобіль.

— Я виграла гелік, я просто в шоці. Вибачте, більше не знаю, що казати, – вражено прокоментувала ситуацію Анастасія в соцмережі.

 

За добу на переможницю вже підписалося понад 190 тисяч осіб, а кількість лайків зросла до понад 90 тисяч.

Від Author 2

Коментарі закриті.