Новий відділ утворили при Черкаському ЦНАПі. Він займатиметься оформленням закордонних та внутрішніх паспортів. Відповідне рішення ухвалили депутати міськради на засіданні 21 березня. Як розповів у коментарі «Про головне» начальник управління надання адміністративних послуг департаменту управління справами та юридичногозабезпечення Черкаської міської ради Руслан Дмитренко, пробувати видавати паспорти почнуть вже на наступному тижні.

– Нині ми очікуємо надання логінів і паролів для входження у систему державного міграційного реєстру. Потрібно поступово підготувати персонал, оскільки ця справа делікатна і має багато нюансів. У стартовому режимі розпочнемо працювати вже після виборів, – розповів Дмитренко.

За його словами, у новоствореному відділі працюватимуть 9 осіб. Планується, що режим роботи буде 6 днів на тиждень, з 8.00 до 20.00.

– Я особисто наполягав, що якщо ми це робимо, то потрібно, щоб це було зручно для людей. Тож працюватимемо і у суботу, щоб працюючим людям було зручніше оформити документи. Я хочу, щоб ми могли конкурувати і відрізнятися від державної міграційної служби ставленням до людей. Вартість паспорту буде така ж, як і в міграційній службі, – зауважив начальник управління адмінпослуг.

За прогнозом, щодня у відділі зможуть обслужити 80 осіб. За словами Руслана Дмитренка, подібні відділи в інших ЦНАПАх приносять не менше 100 тис. гривень в місяць чистого прибутку.

Від Author 2

Коментарі закриті.