Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр запрошує черкасців відвідати Публічний захист студентських есе в межах проекту «Що я можу зробити для України». про це Економіка сьогодення повідомили у ресурсному центрі.

Мета проекту – отримання молоддю нових знань та навичок щодо сучасного процесу державотворення, усвідомлення проблеми оптимізації державного устрою в Україні та роль молоді щодо їх вирішення, а також мотивація молоді до громадської та політичної активності.

Захист робіт учасників проекту відбудеться 25 березня 2019 року о 14.30 в приміщенні малої сесійної зали  Будинку рад за адресою: вул. Шевченка, 185 (вхід з вул. Хрещатик).

Участь у проекті «Що я можу зробити для України» – це унікальна можливість для 30 найкращих студентів Черкащини проявити себе як особистість, розвинути комунікативні та організаторські здібності, знайти нових друзів, зав’язати корисні знайомства та взяти участь у заходах в межах проекту, серед яких:

тренінги за темами «Основи молодіжної політики України. Досвід її реалізації в інших країнах», «Проектний менеджмент та громадська активність. Написання соціальних проектів»,  «Волонтерство – шлях до успіху та особистісного розвитку»;

екскурсії до Черкаської міської та обласної ради, визначними місцями Черкащини;

поїздка до Верховної ради України та нагода поспілкуватися з народними депутатами;

можливість стажування в органах місцевого самоврядування та отримання рекомендаційного листа чи майбутнього працевлаштування, що допоможе побудувати успішну кар’єру;

створення, презентація та реалізація соціальних ініціатив;

нагородження випускників проекту та подарунки від організаторів.

Найактивніші учасники отримають можливість фінансування для втілення свого соціального проекту!

Знайти інформацію про Молодіжний центр та актуальні проекти можна на сайті Центру mrc.ck.ua та офіційних сторінках  у соцмережах «Фейсбук» –https://www.facebook.com/mrc.ck.ua та «Інстаграм» – https://www.instagram.com/mrc.ck.ua.

 

Від admin

Коментарі закриті.