В Україні вирішили поступово виводити з обігу паперові гривні, які дуже швидко зношуються. Але блискучі дрібні монетки не надто припали до душі людям, і цьому є зразу кілька причин. З того часу як паперові гроші, від однієї до десяти гривень, почали зникати, серед черкащан з’явилося багато нарікань через незручність металевих гривень, інформують “Вісті Черкащини”. 

-Мене дуже обурює, що візуально вони схожі на копійки відповідного номіналу. І доводиться напружувати зір та затрачати час щоб їх роздивитися. У моїй практиці вже траплялося, що підсовували й іноземні копійки під виглядом гривні, – каже Тетяна Капустинська, продавчиня магазину «Люкс» у Лисянці.

Скаржаться на переміни і покупці, які постійно путають гроші, і нарікають, що «обтяжливо носити у кишенях і гаманцях стільки металу».

Однак, експерти бачать у цьому і багато «плюсів», відзначаючи, що нові монети дуже важко підробити, їх не потрібно час від часу передруковувати через швидку зношуваність. А більше всього раді новації колекціонери, для яких це стало справжньою подією.

Від Author 2

Коментарі закриті.