Комунальне підприємство «ВодГео» повинно обмежити скиди з перевищенням ГДС в річку Тясмин. Про це йдеться у постанові суду за зверненням Держекоінспекції. Як повідомила у коментарі “Про все” начальник відділу атмосферного повітря Держекоінспекції Наталія Лесечко, вони неодноразово проводили перевірки скидів, які здійснює КП «ВодГео» у річку Тясмин, а також брали проби води,

«За розрахунками фахівців, комунальне підприємство спричинило збитків на понад 400 тисяч гривень», – зауважила Наталія Лесечко.

За її словами, уже кілька років фіксувалися перевищення таких скидів у річку Тясмин і кожного разу нараховували збитки. Оскільки це комунальне підприємство, то органи місцевого самоврядування повинні розробляти проекти для поліпшення роботи очисних споруд.

«Ми направили листи до комунального підприємства та органів місцевого самоврядування, що треба вживати заходів для врегулювання проблеми», – додала Лесечко.

Також вона розповіла, що в разі бездіяльності працівників комунального підприємства стосовно цієї ситуації, вони нестимуть адміністративну відповідальність.
Для того, щоб відновити санітарний та гідрологічний режим річки потрібно систематично закладати кошти та реалізовувати спеціальні проекти.

«На Черкащині взагалі з очисними спорудами ситуація не дуже хороша. Вони всі застарілі і потребують реконструкції. Зокрема, подібні проблеми є із забрудненням річки Золотоношка. Нараховуються збитки і судді виносять постанови про обмеження скидів тощо», – підсумовує Лесечко.

Від Author 2

Коментарі закриті.