Про це у програмі “Тема дня” на “UA: Черкаси”  повідомив заступник директора КП “Дирекція парків” Андрій Куча, інформують у комунальному підприємстві.

 – До нас звернувся клуб службового собаківництва “К9”, аби ми посприяли в облашуванні майданчиків для вигулу собак в парках. Так минулого року черкасці подали на громадський бюджет облаштування майданчику для вигулу собак у парку Хіміків (вартість 75 тисяч грн). “Дирекція парків” запропонувала ще один проект на 190 тисяч у Сосновому бору. Нині ми вже спілкувалися із представниками організації, виїжджали на місце і плануємо у цьому році облаштувати ці майданчики, – говорить Андрій Куча.

За словами керівника цього клубу Володимира Матвієнка, застарілі нині і правила вигулу собак: у наморднику та з повідком. Також у правилах блогоустрою визначено, що є заборона вигулу собак на бульварі Шевченка, у парках та скверах, на пляжах.

  – У нас простіше заборонити вигулювати собак, натомість у Фінляндії майданчики для вигулу у кожному дворі, – наголошує Матвієнко. – Окрім того, несправедливо, коли собаки, які разом із господарями проходять відповідну підготовку, мають гуляти в таких умовах.

Існує ще одна проблема – відсутність спеціальних майданчиків. За словами заступника директора департаменту ЖКК Андрія Наумчука, вони мають бути передбачені у генеральному плані міста.

 – У нас, на жаль, в затвердженому генеральному плані, таких місць немає, – каже чиновник.

Окрім того, він переконаний, що пізніше буде позитивна тенденція з будівництва майданчиків, однак створити відразу кілька сотень місць, у кожному дворі – неможливо.

 – Потрібно зважено підійти до цього питання. Для початку треба, щоби КСНи визначилися, де в кожному районі було б доцільно побудувати такі майданчики. І для початку 19 було б більше, аніж достатньо, – говорить Наумчук.

Від Author 2

Коментарі закриті.