До бюджету Черкас на 2019 рік внесли зміни. Відповідне рішення ухвалили під час чергової сесії міської ради, яка відбулася 21 березня. Серед важливих проектів, які підтримали обранці, – зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку, виділення земельних ділянок учасникам АТО та інші поточні питання

життєдіяльності нашого міста, повідомляє прес-служба міської ради. Під час голосування депутати перерозподілили близько 10 мільйонів гривень у бюджеті Черкас на 2019 рік, ще 9 млн грн розподілили з резервного фонду та внесли технічні правки до низки раніше підтриманих пропозицій. «За» це висловилося 23 обранці.

– Ми додали кошти на завершення будівництва близько десяти капітальних об’єктів, – прокоментував представникам ЗМІ міський голова Анатолій Бондаренко. – Зокрема, передбачили фінансування на ремонт вулиці Симиренківської, Першотравневої. Водночас, спрямували ресурс на завершення робіт у залі для занять дзюдо, яку нині облаштовують в приміщенні колишньої тютюнової фабрики (на вул. Благовісній, 170). Збільшення доходів бюджету не відбувалося, усі пропозиції – збалансовані. Мова йшла про перерозподіл у межах департаментів – головних розпорядників коштів.

350 тисяч гривень із комунального підприємства «Дирекція парків» депутати перерозподілили для ремонту житлового будинку на вулиці Максима Залізняка,3. Дах будівлі нині в аварійному стані.

Ще майже 390 тисяч гривень спрямували для облаштування нового світлофорного об’єкту на перехресті вулиць Чорновола та Чіковані.

Майже 2 мільйони гривень заклали на реконструкцію полігону твердих побутових відходів у районі села Руська Поляна. Це дозволить продовжити його термін експлуатації.

Крім того, депутати збільшили видатки на придбання нових вольєрів для утримання безпритульних тварин.

 

Від Author 2

Коментарі закриті.