Канівська ОТГ увійшла до трійки громад на Черкащині, які візьмуть участь у Програмі розвитку партисипативних практик «Молодь громади – каталізатор змін», інформує Канівська міськрада. Відповідний Меморандум про співпрацю підписали Канівський міський голова Ігор Ренькас та представник проекту, експерт з моніторингу ГО «Молода Черкащина» Тетяна Кавальчук  18 березня.

– Проект передбачає введення молоді в питання управління новостворених громад, залучення їх до таких важливих рішень як ухвалення бюджету, затвердження тарифів на комунальні послуги тощо. Це дасть можливість молодим людям зрозуміти, що від них також багато залежить, – говорить Т. Кавальчук. – Як результат, це допоможе налагодити діалог влади і молоді та перетворити пасивних отримувачів послуг  на активних громадян.

Проект спрямований  саме на об’єднані громади і насамперед охоплюватиме молодь, зокрема старшокласників, студентів та осіб віком до 35 років.

Реалізація цього проекту передбачає проведення тренінгу, створення фокус-групи, яка займатиметься вивченням думки молоді шляхом опитування, організацію відвідування міста Новоукраїнка Кіровоградської області з метою обміну досвідом тощо. За словами представників ГО «Молода Черкащина» саме Новоукраїнка має найкращі показники у залученні молоді до життя громади та реалізації молодіжної політики в цілому.

– Думка молоді та її участь в процесі управління громадою дуже важлива для Канева, тож ми дуже зацікавлені у реалізації цього проекту, – підсумував міський голова.

Від Author 2

Коментарі закриті.