На численні прохання споживачів, після майже річної перерви (остання партія попереднього випуску була розлита у квітні 2018), уманські броварі знов починають варити безалкогольне пиво. Це важлива новина для всіх, хто цінує смак пива Waissburg та культуру споживання хмільного напою, але має певні обмеження на вживання алкоголю.

«Перед початком активного пивного сезону, періоду пікніків, поїздок за місто, сімейних авто-подорожей, повернення безалкогольного Waissburg 0 – це подарунок від «Уманьпиво» всім, хто за кермом або має інші причини утримуватися від традиційного пива. Ми підтримуємо концепцію відповідального споживання, тому пропонуємо нашим споживачам альтернативу: традиційний смак улюбленого пива в безалкогольному виконанні», – коментує подію СЕО компанії «Уманьпиво» Ігор Кисіль.

Найближчім часом безалкогольне Waissburg з’явиться в роздрібних точках продажу та торгівельних мережах. У компанії очікують, що частка продажу безалкогольного пива досягне не менше 2% від всього асортименту пива уманського виробника, пише sostav.ua.

Від Author 2

Коментарі закриті.