На базі міської центральної бібліотеки імені Лесі Українки планують створити національно-патріотичний бібліо-хаб. Наразі департамент освіти та гуманітарної політики приймає пропозиції до концепції від громадськості.

Ідеї щодо перетворення закладу черкасці можуть надсилати на електронну адресу: uprosv@2upost.com.

Як зазначив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов, у планах перетворити міську бібліотеку на центр дозвілля та розвитку сучасної людини.

– Окрім стандартного оновлення, подекуди достатньо застарілої матеріально-технічної бази, хочеться також оновити зміст та функції закладу. Для цього днями ми анонсували та зібрали працівників, громадськість та всіх зацікавлених осіб. Вдвічі приємно, що заклад уже мав проект потенційного розвитку та перетворення, який змогли переглянути та обговорити з присутніми. Крім того, віднині збираємо пропозиції від громадськості та переходимо у формат робочої групи, яка буде допрацьовувати проект, взявши до уваги всі надіслані ідеї. Пропоную – менше консерватизму та більше інновацій, – зазначив чиновник.

Він наголосив, що важливо створити в місті такий проект, в якому було б комфортно проводити своє дозвілля та плекати свій розвиток усім черкасцям – незалежно від віку, достатку чи захоплень.

Сергій Воронов також повідомив, що, як і минулого року, цьогоріч планується оновлення бібліотечного фонду. На це у бюджеті розраховують закласти 100 тисяч гривень.

Від Author 2

Коментарі закриті.