Прокуратура області запобігла незаконному наданню в оренду понад 200 га землі в адміністративних межах Байбузівської сільської ради Черкаського району, інформує прес-служба прокуратури у Черкаській області.
Після закінчення строку договорів оренди вказаних земельних ділянок сільськогосподарське товариство, незважаючи на заперечення органів Держгеокадастру області у поновленні договорів, продовжувало їх безпідставно використовувати, не повернувши державі. З метою захисту державних інтересів прокурор звернувся до суду з позовом про повернення землі.
Натомість відповідач, намагаючись зберегти за собою право користування земельними ділянками, звернувся до суду з позовами до управління Держгеокадастру у Черкаській області про зобов’язання поновити раніше укладені договори оренди.
Зайнявши активну позицію у господарських справах за вказаними позовами, прокуратура заперечувала проти задоволення позовних вимог, які суперечили вимогам земельного законодавства.
Правова позиція прокурора підтримана господарським судом Черкаської області, яким у задоволенні позовів товариства відмовлено, чим попереджено незаконне надання землі державної власності.

Від Author 2

Коментарі закриті.