Приватні школи матимуть можливість частково фінансуватися з держбюджету. Відповідну Постанову затвердив Кабінет Міністрів України 27 лютого, про це йдеться у сюжеті UA: Черкаси“. Батько учня четвертого класу приватної школи Павло Валенчук платить за навчання сина щомісяця. З його слів, приватну школу для дитини, бо тут більше можливостей для розвитку здібностей Тимофія. Павло говорить, співфінансування дозволить краще розвивати потенціал приватних шкіл.

– Хотілося, щоб ця субвенція йшла на пряму від міністерства, оминаючи місцеві ради. Щоб було якомога менше інстанцій між грошима й дитиною, – каже чоловік.

Багатодітний батько Олександр Спільніченко у приватній школі навчає восьмеро дітей. Зі слів Олександра, нині частково оплатити навчання дітям допомагає школа.

– Справа в тому, що ми не можемо потягнути оплату навчання, і школа йде на поступки. Вони жертвують, тому в нас оплата набагато менша. Я розумію, що якщо я не плачу за своїх дітей, то кошти звідкись мають надходити, – каже він.

Зі слів очільниці міністерства освіти Лілії Гриневич, під вимоги Постанови підпадатимуть ті школи, які мають ліцензію та видають документи про повну загальну середню освіту.

Від Author 2

Коментарі закриті.