Забудовник універмагу в центрі міста Черкаси – ТОВ «Добробут», що належить черкаському бізнесмену Андраніку Казаряну, – вкотре намагається здійснити реконструкцію будівлі. Підприємці, що торгують біля універмагу, перешкоджають цьому.

–  На сьогодні власники торгових наметів, що зліва від універмагу на земельній ділянці ТОВ «Добробут» (на розі вулиць Гоголя і Небесної Сотні), не хочуть прибирати свої торгові місця. Вже не перший рік з торговцями триває суперечка стосовно земельної ділянки, хоч вона належить підприємству відповідно до договору оренди, який переданий міською радою. І, звісно, в процесі реконструкції слід встановити будівельний паркан, що необхідно при проведенні подібних робіт. Повторюся, що є договір оренди. Але підприємці з торгових наметів кажуть, що стоятимуть там і далі. Нещодавно намагались встановити паркан, а нам не дали,– зазначає керівник юридичного відділу ТОВ «Добробут» Вікторія Борзяк.

Фахівець наголошує, що окрім права власності на будівлю універмагу і акту постійного користування є також договір оренди на земельну ділянку перед універмагом.

– Водночас ці підприємці погрожують постійно, мене учора ображали. Тобто будь-які юридичні дії, які ми намагаємося проводити, їх не влаштовують, і вони перешкоджають роботі. До слова, посилають нас в суди. Але ж є рішення суду ще з 2010 року. І воно не призводить ні до чого, – зазначає Вікторія Борзяк.

Вона пояснює: звертаючись до суду, треба зазначити певну фізичну особу, яка порушує права. «Добробут» звертався по торговцях. Рішення суду приймалося відносно них. А тоді з’являється новий приватний підприємець. Ця тяганина просто для того, щоб весь час з’являвся новий торговець, з яким слід починати нову судову тяганину.

– Але ніяких документів вони не показують… То про яку правову державу мова? Здійснювати реконструкцію поки немає можливості. Ми пропонували їм, наприклад, після реконструкції оренду місць в універмазі по пільговій ціні зі знижкою 20%, але вони не хочуть. Натомість хочуть стати співвласниками універмагу… – каже юрист.

Питання, за словами фахівця, треба вирішувати шляхом переговорів, щоб не доводити пристрасті до крайностей.

Від Author 2

Коментарі закриті.