За словами Ліди Антонюк, начальника Тальнівського відділення страхової компанії «Оранта» (правонаступниці Держстраху), останнім часом усе більше тальнівців цікавляться добровільним медичним страхуванням дитини, інформує “Вісті Черкащини“.

– Зазвичай, страхують тільки те, що вимагає закон, йдеться про «автоцивілку», адже її наявність перевіряє ДАІ, чи житло, якщо воно є у заставі у банку і того вимагає фінустанова. Батьки страхують своїх дітей перед змаганням від нещасних випадків, коли їдуть на екскурсії, бо того вимагає організатор, – розповідає експерт. Та все більше батьків мають бажання застрахувати своїх дітей не лише від травмування, а на випадок хвороби.

У великих містах уже звикли до добровільного медичного страхування та його переваг. Знайома, яка працює 10 років у відомій фармацевтичній компанії, розповідає, що фірма забезпечує медичне страхування не тільки їй, а й дитині:

– Якщо син захворів, наприклад, ГРВІ, що трапляється часто, я викликаю лікаря додому, без черги. Є клініки, лікарі, за якими закріплені страхові компанії. Після огляду нам виписують лікування. Я йду в аптеку й безплатно отримую виписані ліки, назвавши страхову компанію та номер страхового поліса. Перед цим телефоную у страхову, щоб повідомити про страховий випадок. Дуже зручно, і головне – економія часу. Як варіант, ти купуєш ліки, тобі вертають гроші. Деякі пакети медичного страхування включають у себе лабораторні аналізи, УЗД, МРТ, лікування зубів, масаж, басейн. Багато роботодавців забезпечують 100% медичне страхування співробітникам та їх дітям (до 17 років). Моя ж фірма компенсує 80% вартості поліса, решту утримують з моєї зарплати. Термін дії договору один рік. Невикористані кошти залишаються на рахунку страхової компанії.

– У Тальному, на жаль, немає лікарів, що закріплені за страховими компаніями. Ми не підходимо на їх умови через відсутність медичного обладнання, – коментує ситуацію Анна Данилюк, головний лікар Тальнівського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Журналісти «Нового дзвону» відслідкували ринок страхових компаній у Тальному. Більшість із них ( «Княжа», «Провідна», «ТАС», «Оранта» та інші) надають перевагу страхуванню дітей від нещасних випадків за спеціальними програмами для дітей дошкільного віку, школярів та учнів навчальних закладів різних рівнів акредитації. Тривалість договору (доба чи 12 місяців) та місце дії (Україна чи весь світ) залежить від поліса. Вирушаючи у подорож за кордон, неодмінно доведеться звернутися до надійної страхової компанії. У соцмережах легко знайти відгуки про роботу кожної з них.

Варто зауважити, що деякі страхові агенти працюють без прив’язки до офісу.

Банки також пропонують свої страхові продукти.

На даний час актуальності набуває програма накопичувального страхування життя. Вона дуже легко вписується у сімейний бюджет і дає можливість накопичувати страхові гроші, як у банку. Ще одна перевага такого страхування – повернення державою 18% від суми сплачених податків (у разі офіційного працевлаштування платника), – розповідає Альона Забальська, консультант брокерської компанії. – Програма діє з першого дня оплати. Був у мене клієнт, який заплатив 3000 гривень, половину суми вартості страхового поліса. Через півроку у нього діагностували онкологію. Від страхової отримав 150 тисяч одноразової допомоги й щомісячні виплати – 3 тисячі гривень. За статистикою, лише 2% застрахованих звертаються із такими серйозними захворюваннями. Чомусь, хто застрахований, з тим і рідше трапляються ризики. Не знаю, як це пояснити, може, підсвідомо людина позитивно налаштовується. Хоча від хвороб й від смерті ніхто не застрахований.

З полісом надійної страхової компанії у батьків з’являється матеріальна можливість надати дитині своєчасне та ефективне лікування, а не сподіватися на благодійників чи державу.

Крім того, деякі страхові агенти («МетЛайф», «ТАС») пропонують пакет дитячого страхування «Юніор капітал плюс», який дає змогу зробити фінансове накопичення для старту дитини у доросле життя (освіта, житло, весілля).

Якщо ви вирішили застрахувати здоров’я вашої дитини, зверніться до надійної страхової компанії та уважно оберіть програму, щоб знати, які хвороби та страхові випадки у неї включено. Адже, здоров’я дитини – це перше, що кожен з нас прагне захистити.

Від Author 2

Коментарі закриті.