Фахівці Звенигородської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості постійно працюють з роботодавцями району, вивчають кадрові потреби і спрямовують всі зусилля на їх задоволення, адже тільки спільними діями та порозумінням можливо забезпечити конкретну допомогу клієнтам служби зайнятості, інформує Звенигородська ОЦЗ.
Прикладом такої співпраці є взаємодія фахівців районної філії з сільськогосподарським товариством з обмеженою відповідальністю «Злагода», що займається вирощуванням зернових і технічних культур, а тому потреба в кадрах тут відчувається з ранньої весни та до пізньої осені.
Фахівцями відділу взаємодії з роботодавцями постійно вивчається перспективна та поточна потреба в робітничих кадрах, можливості укомплектування вакансій шляхом попереднього професійного навчання та необхідність залучення безробітних до робіт тимчасового характеру у  сільськогосподарському підприємстві «Злагода».
Протягом 2018 року за сприяння районної філії господарство укомплектувало 22 вакансії за робітничим професіями. «При підборі кадрів за сприяння служби зайнятості, роботодавець має низку переваг. Насамперед, він не витрачає час та кошти на пошук претендентів на вакансії, оскільки фахівці підберуть працівників відповідно до вимог роботодавця» – зазначає директор сільськогосподарського підприємства Петро Шевченко, що вже не перший рік є клієнтом служби зайнятості.
«У минулому році для 15 осіб з числа безробітних було організовано стажування безпосередньо у СТОВ «Злагода». За період стажування претенденти на заміщення вакантних посад вдосконалювали свої професійні якості та мали змогу  адаптуватися до умов виконання робіт, обладнання, технологій та колективу. У поточному році планується стажування ще 14 осіб у цього ж роботодавця», – відзначає директор Звенигородської районної філії Леонід Микитенко.
Також, у січні 2019 року господарство було забезпечене 28 працівниками з числа безробітних для проведення робіт тимчасового характеру.

Від Author 2

Коментарі закриті.