Запланована нереальна дохідна частина та узгоджені пропозиції від депутатів. Директор департаменту фінансової політики Наталя Джуган розповідає, для ознайомлення проголосовані бюджет розвитку та ПСЕР вперше отримала учора, на засіданні сесії міськради. Про це вона повідомила у коментарі журналістам “18000”.

Учора депутати знову збільшили дохідну частину на 250 мільйонів. За словами фінансиста, досвід минулих років свідчить про те, що такі кошти від продажу майна, землі та пайової участі є абсолютно нереальними.

– Більше 8 мільйонів ми, напевно, не заробляли таких коштів протягом кількох років, – додає Джуган.

Також вона не називає остаточну суму бюджету розвитку, допоки не ознайомиться із пропозиціями у ПСЕРі.

– Якщо до розподілу, після рішення виконкому, це було близько 260 мільйонів, то зараз на 250 мільйонів збільшили доходну частину. Загальна ж складе більше 600 мільйонів, – рахує Наталя Джуган.

За її словами, проблема “роздутості” бюджету – не нова. Минулого року також на 250 мільйонів було завищення. Тоді частково провели секвестер (скорочення витрат – ред.), якісь роботи не завершили, а до чогось “не дійшли руки розпорядників”.

Нагадаємо, учора на позачерговому пленарному засіданні депутати Черкаської міськради без обговорення і під оплески таки затвердили Програму соціально-економічного розвитку та внесли певні зміни до бюджету міста на 2019 рік.

Від Author 2

Коментарі закриті.