Допомагають облаштовувати сквер, що розташований у Каневі по вулиці Енергетиків, друзі із польського міста-партнера Члухів, інформує Канівська міська рада.  Так, у червні та вересні 2018 року в рамках реалізації проекту «Сквер міст-побратимів» нашому місту від побратимів із Члухова було передано шість лавок. А нещодавно особисто бургомістр польського міста Річард Шибайло передав для канівського скверу дитячий майданчик. Комплекс виготовлений із дерева і включає в себе гойдалку, гірку та пісочницю.

Силами ГО «Канівські соціальні ініціативи» 25 лютого ц.р. щедрий подарунок було безкоштовно привезено до Канева.

За словами міського голови Ігоря Ренькаса три лавки, подаровані Члуховом,  було встановлено ще минулоріч. Решта ж обладнання наразі перебуває на базі комунального підприємства «Місто» і на початку літа буде встановлено у сквері.

Також за інформацією координатора проекту Валентини Чиж активно ведеться робота щодо подальшої співпраці із партнерами з польського міста-побратима.

– Географічно Члухів розташований на чотирьох озерах. Відтак, у них активно розвинений водний спорт та різноманітні види проведення дозвілля на воді: каяки, човни, катамарани тощо. Маємо надію отримати від наших польських друзів і такі подарунки, що сприятиме розвитку туризму, спорту та відпочинку канівців на озері Лимарка, – зауважує В.Чиж.

Від Author 2

Коментарі закриті.