Відповідне рішення було затверджено в ході останнього засідання сесії Канівської міської ради ухвалено у четвер, 28 лютого ц.р. План підготовлено в рамках Ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання» (M4EG), метою якої є сприяння розвитку потенціалу місцевих органів влади країн Східного партнерства – Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, України та Молдови – в стимулюванні економічного зростання, підвищенні рівня зайнятості, забезпеченні участі громадян в економічних, соціальних і культурних процесах на місцевому рівні, а також підвищенні їх добробуту та якості життя, інформує Канівська міська рада. 

Затвердженню Плану передував рік кропіткої праці робочої групи, 4 модулі навчання, детальний аналіз з залученням результатів кредитного рейтингу, соціологічних досліджень, Круглого столу з роботодавцями, консультації українських і європейських експертів, висновок Світового банку.

– Цей середньостроковий План передбачає конкретно 15 заходів, що спрямовані на розвиток підприємництва, залучення інвестицій в туристичний бізнес, а також промоцію міста та розвиток туризму, – зауважила начальник управління економічного розвитку Олена Жорнова. – Дякуємо усім членам робочої групи за співпрацю. Окрема подяка Секретаріату Ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання» за всебічну підтримку і фахові консультації.

 

Від Author 2

Коментарі закриті.