У Черкасах планують створити відділення з транспантології, закупити ангіограф в Черкаську обласну лікарню та створити філіал Черкаського обласного кардіоцентру на базі Уманської лікарні. Про це інформує “Вичерпно”.

“Найбільш амбітний проект у системі медицини, це нова програма в трансплантології. Наша база в онкодиспансері є досить достатньою, лише потребує нового обладнання. На сесії ми вже виділили 14 мільйонів гривень, це перший внесок у цю програму. Загалом потрібно 27 мільйонів гривень.

Відкриття такого відділення на базі нашого онкодиспансеру дасть можливість проводити такі операції по трансплантації за 200 тисяч гривень, що значно дешевше, ніж за кордоном”, — розповів у ході презентації Перспективного плану розвитку Черкаської області голова ОДА Олександр Вельбівець.

Окрім того, планується в Черкаську обласну лікарню купити ангіограф і провести ремонт операційної. На сам ангіограф виділено 24 млн грн, а на ремонт 3,5 млн грн.

“Ми виділяємо також 2,8 мільйони гривень на заміну рентгенівської трубки в ангіограф, що був в обласному кардіологічному центрі, адже він вийшов з ладу. Добре, що ми купили у 2017 році ангіограф, відкриття операційної відбудеться саме сьогодні”, — додав Вельбівець.

Також планують відкрити філілал Черкаського обласного кардіоцентру на базі Уманської лікарні. У цьому році мають провести ремонт операційної, ремонт самого приміщення, зокрема даху. На ці цілі з обласного бюджету виділено 15 млн грн.

Це дуже актуально, наголосив очільник області, оскільки дуже велика відстань до Черкаського кардіоцентру і багатьох пацієнтів просто не вдається довезти.

Від Author 2

Коментарі закриті.