Виконавчий комітет Черкаської міської ради  ухвалив рішення щодо проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів (великогабаритних та ремонтних) на території міста Черкаси. Засідання комісії з визначення виконавця послуг відбудеться 5 квітня, інформує “Діловий регіон”.

Підставою для проведення конкурсу є Постанова Кабміну, яка передбачає визначення надавача комунальної послуги на конкурсних засадах.

Місце проведення конкурсу: вул. Байди Вишневецького, 36, будівля Черкаської міської ради, зал засідань, II поверх, к.206. Початок о 10.00.

Ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів (великогабаритних та ремонтних) можна у секретаря конкурсної комісії – начальника комунального відділу управління житлово-комунального господарства Департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Хлопецької Яніни Анатоліївни, тел. (0472) 54-03-46.

Орієнтовні показники:

– площа міста Черкаси – 76 км2;

– житловий фонд представлений 16 499 житловими будинками, з них: 15 086 будинків садибного типу та 1 413 багатоквартирних будинків;

– кількість місць розташування складування великогабаритного сміття, листя та відходів деревини – 140;

– протяжність міських шляхів 370 в тому числі з твердим покриттям 302,1 км;

– відстань від межі міста до полігону ТПВ – 13 км.

Докладніше тут.

Від Author 2

Коментарі закриті.