Зазначеним рішенням уточнено вільні залишки загального та спеціального фондів, які станом на 1 січня цього року загалом  складають 47 мільйонів. Як розповіла на засіданні виконавчого комітету в. о. директора департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Вікторія Загородня, мова йде, зокрема, про залишки медичної, освітньої та субвенції соціально-економічного розвитку, природоохоронний фонд, молодіжне кредитування та кредитування учасникам АТО.

Збільшено обсяги дохідної частини по загальному фонду на – 3,4 млн. грн. (дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення делегованих повноважень з утримання закладів освіти та охорони здоров’я, а також – субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку).

Крім цього, збільшено обсяг дохідної частини по спеціальному фонду (бюджету розвитку) на 18 млн. грн, інформують у прес-службі мерії.

Тоді як обсяг видаткової частини міського бюджету на поточний рік збільшено на 57,4 млн. грн. (з них – 25,6 млн. грн. загальний фонд та 31,8 млн. грн. – спецфонд). Обсяг кредитування –  на 522 тисячі гривень.

Вікторія Загородня зауважила, що, враховуючи звернення головних розпорядників коштів (департаментів міської ради), доручення міського голови, внесено відповідні зміни до міського бюджету. А саме: передбачено виплату компенсацію різниці в тарифі для КП «Черкасиелектротранс» – 18 млн. грн. та завершення перехідних об’єктів бюджету розвитку на загальну суму майже 176 млн. грн.

Це, зокрема, завершення капітального ремонту та реконструкції  доріг та тротуарів у Черкасах,  закладів охорони здоров’я та освіти, соціальної сфери й інших.  Водночас додатково направлено 2,8 млн. грн. на оплату праці педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

Наступним кроком стане затвердження відповідного проекту рішення депутатами  Черкаської міської ради

Від Author 2

Коментарі закриті.