Торік по державній програмі з будівництва футбольних полів зі штучним покриттям, затвердженої Урядом, на Черкащині збудували вісім футбольних полів розміром 42 на 22 м. У 2019 році запланували будівництво ще 12-ти таких майданчиків. Про це під час звітної конференції Федерації футболу в Черкаській області розповів голова обласної федерації Владислав Голуб, інформує “Про Все”.

– Обласна федерація цьогоріч продовжить свою роботу згідно зі статутними завданнями та обласною програмою розвитку футболу на 2016-2020 роки. Також продовжиться реалізація і державних програм. Дитячо-юнацьким спортивним закладам, районним та міським федераціям футболу для навчально-тренувального та ігрового процесу торік було надано  566 футбольних м’ячів, цю програму буде продовжено і в цьому році, -розповів голова обласної федерації.

Він зазначив, що пріоритетним напрямком їх роботи залишатиметься розвиток футболу в освітніх і дитячо-юнацьких спортивних закладах. Наголосив і про оздоровчу, наукову та методичну підтримку футбольної громади області.

– Федерацією спільно з Інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено курси з фізичної культури та з методики викладання футболу, курси з підвищення кваліфікації тренерів дитячо-юнацьких спортивних закладів та аматорських команд за програмами Федерації футболу. Представниками обласної федерації з виїздом на місця була надана методична допомога районним та міським організаціям, забезпечена методична і фінансова підтримка Черкаському регіональному центру розвитку жіночого футболу, – зауважив Владислав Володимирович.

Загалом, футбольні команди Черкаської області показали кращі результати на всеукраїнських та обласних змаганнях. В обласних змаганнях взяло участь 334 команди області, у Всеукраїнських змаганнях – 29 команд,  із них – більше п’яти команд стали бронзовими, срібними призерами, чемпіонами України.

У робочій конференції взяв участь перший заступник голови комітету ФФУ з питань розвитку футболу в регіонах Юрій Титаренко. Від імені президента Федерації він подякував Черкащині за внесок в розбудову наймасовішого виду спорту – футболу.

– Черкащина дійсно є флагманом усіх наших регіонів України, постачальником всіх національних збірних видатними спортсменами. Ми будемо відпрацьовувати повернення великого футболу на Черкащину. Стадіон відповідає вимогам FIFA та UEFA, думаю він буде готовий приймати великий футбол,- зауважив Юрій Дмитрович.

Під час конференції оголосили і переможців  щорічного обласного огляду-конкурсу на кращу постановку роботи з розвитку футболу серед районів і всіх спортивних організацій. За підсумками 2018 року переможцями став Уманський район, м Умань та Золотоніський район. А також нагороджено футбольну громаду області почесними відзнаками Черкаської обласної ради, облдержадміністрації, ФФУ, обласного управління спорту та обласної федерації. Відзнаки їх володарям вручив голова обласної федерації Владислав Голуб.

Від Author 2

Коментарі закриті.