Через картку в терміналі “ПриватБанку”,  якими користуються кафе та ресторани по всій країні можна буде оплатити не лише рахунок, але й заплатити чайові. Відповідну функцію банк запустить протягом двох місяців.

Як повідомляє “Громадське”, наразі система тестується в одній з популярних мереж ресторанів.

— Сьогодні кожне третє замовлення в ресторані або кав’ярні клієнти хочуть оплачувати картками і не носять із собою готівку, щоб подякувати офіціанту за гарне обслуговування та настрій, – повідомив керівник напрямку обслуговування торгових підприємств “ПриватБанку” Євген Васильцов.

За його словами запуск функції оплати “чайових” карткою підходитиме всім підприємствам громадського харчування та буде зручним для відвідувачів таких закладів.

Також повідомляється, що заплатити “чайові” карткою можна буде, скориставшись при оплаті рахунку в терміналі закладу відповідною функцією. При оплаті на екрані терміналу з’явиться функція “оплата з чайовими”, де клієнт зможе самостійно обрати розмір чайових, який він хоче залишити офіціанту. Скористатися цією функцією зможуть клієнти будь-якого банку.

Також він додав, що протягом 2019 року банк планує запустити оновлений додаток “Приват24”. Зазначимо, що оновленим додатком зможуть користуватися клієнти інших банків, зокрема проводити через нього операції з переказу коштів, поповнення мобільного телефону, а також оплату комунальних послуг.

Від Author 2

Коментарі закриті.