Політику розвитку міста Черкас повинні визначати підприємства, а не політики. Про це на круглому столі «Перспективи розвитку та засади економічного зростання Черкас», який проходив у приміщенні ГС “Агенція підтримки підприємництва та інвестицій”, заявив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

«Назріла ситуація, коли стратегічний напрямок розвитку міста разом із міською владою повинні визначати саме ті люди, які створюють підприємства, які працюють у нашому місті, створюють робочі місця, направляють податки у місцевий бюджет. Сьогодні ми повинні обговорити конкретні плани спільної роботи на користь нашого міста», – сказав він.

Анатолій Бондаренко також повідомив, що завдяки вдалій співпраці підприємців та міської влади в Черкасах вдалося створити близько 1000 нових робочих місць.

“Ми маємо потребу в комунікаційній платформі між бізнесом, громадою та владою. У свій час у Черкасах був створений Інститут розвитку міста, однак він працював неефективно. Натомість нам потрібний продуктивний інструмент”, – сказав Анатолій Бондаренко.

Цю позицію підтримали і присутні представники місцевих підприємств, а також президент Черкаської торгово-промислової палати Сергій Першин. За словами голови правління Агенції підтримки підприємництва та інвестицій Олександра Турченяка, бізнес потребує відкритого діалогу із владою.

“Влада зацікавлена в розвитку бізнесу як наповнювача місцевого бюджету, – пояснює Олександр Турченяк. – Водночас бізнес зіштовхується із проблемами, які пов`язані з діяльністю влади і зумовлені, зокрема, її зарегульованістю та бюрократією. Тому необхідно застосувати сучасні інструменти, які б поєднали зусилля бізнесу, влади, громадянського суспільства для розвитку міста”.

Про необхідність підтримки владою бізнесу, що створює нові робочі місця, говорив і депутат Черкаської міськради Юрій Тренкін. Він зауважив, що така співпраця дозволяє зберегти людський потенціал міста.

“Комунікаційна платформа має об’єднувати ініціативних людей дій, – сказав Юрій Тренкін. – По суті стати лобістом інтересів бізнесу та громади”.

Учасники круглого столу підписали угоду про співпрацю.

 

 

Від admin

Коментарі закриті.