Нещодавно, за ініціативи Жашківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості було організовано День відкритих дверей в державному навчальному закладі «Жашківський аграрно-технологічний  професійний ліцей». У заході взяли участь директор районної філії Марія Штунь, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Щедріна, а також директор ліцею Михайло Філіповський, інспектор з кадрів Людмила Проців, головний бухгалтер Валентина Василюк та 6 шукачів роботи, інформує Жашківська районна філія ОЦЗ.

Марія Штунь ознайомила присутніх зі станом ринку праці району, пріоритетами в діяльності служби зайнятості, послугами для роботодавців. Також вона звернула увагу на переваги використання електронних сервісів служби зайнятості та детально зупинилась на роз’ясненні  статті 50 Закону України «Про зайнятість населення», якою визначені права та обов’язки роботодавця щодо забезпечення зайнятості громадян.

У свою чергу, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Щедріна зауважила, що одним із завдань заходу є максимальне поєднання інтересів роботодавця та шукачів роботи, а також підвищення обізнаності громадян щодо комплексу соціальних послуг, що пропонує служба зайнятості.

Продовжуючи захід, Михайло Філіповський презентував гостям навчальний заклад: «Ліцей здійснює підготовку кваліфікованих робітників, адаптованих до сучасних економічних умов і вимог ринку праці за професіями: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А1», «А»; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автомобіля категорії «С»; електрогазозварник; кухар; лаборант хіміко-бактеріального аналізу; оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних; бармен, офіціант та ін.».

Після презентації навчального закладу, Валентина Василюк розповіла про вакантну посаду бухгалтера, зазначивши головні вимоги до кандидата, режим роботи, умови праці та рівень заробітної плати.

Зацікавившись можливістю працювати на посаді бухгалтера, одна із учасниць пройшла індивідуальну співбесіду з головним бухгалтером, обговоривши можливість працевлаштування.

Наприкінці зустрічі шукачі роботи висловили подяку фахівцям служби зайнятості та директору  ліцею за організацію корисного та пізнавального заходу, що на їх думку пройшов насичено та змістовно.

Від Author 2

Коментарі закриті.