З метою задоволення потреб клієнтів служби зайнятості, сприяння громадянам у підборі підходящої роботи та надання роботодавцям послуг з добору працівників, в службі запроваджено нову форму підбору кадрів на засадах рекрутингу (індивідуальний підхід до кожного клієнта). У Черкаському міському центрі зайнятості утворено відповідний відділ.

Служба зайнятості співпрацює як з потужними ринкоутворюючими підприємствами регіону, так і з малим та середнім бізнесом. У минулому році 7,5 тис. роботодавців регіону співпрацювали зі службою зайнятості щодо укомплектування вакансій, це майже на 9 % більше ніж у 2017 році.

«Для нас головне забезпечити індивідуальний підхід для тих хто шукає роботу та її пропонує. Ми маємо стати потужним гравцем на ринку праці, працювати не тільки з безробітними, але й з іншими верствами населення, надавати відвідувачам сервісні послуги, адже успішно вирішена проблема зайнятості реально забезпечить соціальну стабільність у суспільстві», – відзначає директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко.

У 2018 році майже 45 % осіб, які отримали роботу за сприяння обласної служби зайнятості, були працевлаштовані в перші дні звернення, тобто, ще до набуття статусу безробітного. Це дозволило не лише оперативно задовольнити кадрові потреби роботодавців (в середньому по області тривалість укомплектування вакансій становить 5 днів), а й суттєво зекономити кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на виплати за пасивними статтями.

Державна служба зайнятості як державна установа працює в правовому полі. Кожна людина, у разі настання страхового випадку, має право на соціальну та матеріальну підтримку з боку держави, але основне завдання полягає у забезпеченні зайнятості громадянину.

Що стосується розміру допомоги по безробіттю, то він визначається в залежності від рівня заробітної плати та страхового стажу. На сьогодні максимальний розмір допомоги по безробіттю становить 7,7 тис. грн. Для людей, які жодного дня непрацювали, він становить 610 грн.

Від Author 2

Коментарі закриті.