Чотири нових апарати для фізіотерапевтичного відділення передали сьогодні обласній дитячій лікарні. Зокрема: два апарати для електростимуляції, апарат для електрофорезу та апарат для магнітотерапії, вартість яких у цілому сягає 50 тис. грн, інформує Черкаська ОДА. 

Сертифікат та безпосередньо нове медичне обладнання передали сьогодні в.о. головного лікаря медзакладу Миколі Кондрацькому представники Національного комітету Товариства Червоного Хреста України. Зокрема, заступник генерального директора Товариства Максим Доценко розповів про те, що спільно з однією з київських фірм зібрали необхідні кошти та придбали ось такі апарати.

– При цьому не плануємо зупинятись, – сказав Максим Ігорович, – і надалі формуватимемо пакет подібних програм. А одержала ці апарати Черкащина, завдяки ініціативі та наполегливості тутешньої обласної організації Товариства Червоного Хреста на чолі з Іваном Гретченком.

Іван Гретченко натомість зауважив, що обласна організація постійно переймається питаннями підтримки дитячих лікувальних закладів, а також висловив вдячність Товариству за таке медичне обладнання, яке було вкрай необхідне фізіотерапевтичному відділенню.

За словами завідувачки центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи, лікаря-фізіотерапевта, дитячого лікаря-невролога Тетяни Лівої, такі апарати постійно застосовують у відділенні для лікування різних захворювань у дітей.

– Фізіотерапевтичні методи лікування ми застосовуємо в комплексі лікування того чи іншого захворювання, – говорить пані Тетяна, – зокрема для лікування неврологічних патологій, ендокринологічних, також ортопедичних порушень та ін. А з огляду на те, що в середньому ми проводимо щодня з півсотні, а під час канікул, і до 70 лікувальних процедур, приміром, електрофорезу на добу, то, звичайно потреба в таких апаратах досить значна. І ми дуже вдячні за таке.

Від Author 2

Коментарі закриті.