Схоже на те, що в КП «Водопостачання і водовідведення Звенигородської міської ради» тільки й чекають найменшої можливості для підвищення плати за надані послуги. От і нещодавно адміністрація комунального підприємства ощасливила звенигородців повідомленням про підвищення (в повідомленні це йменується коригуванням) тарифів на водопостачання та водовідведення в зв’язку зі «збільшенням з січня 2019 року мінімальної заробітної плати з 3723,00 грн. до 4173,00 грн. та збільшення прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 1841,00 грн. до 1921 грн. та підвищенням тарифу за очистку стоків Ватутінським КВП «Водоканал», інформують “Вісті Черкащини“.

Характерно, що подібними поясненнями тут маніпулюють вже не вперше. Так було попереднього року при черговому підвищенні тарифів. При цьому, як правило, наголошується, що тарифи на послуги з водопостачання у Звенигородці значно нижчі, аніж в Умані, Тальному, Городищі, Лисянці та в інших райцентрах області. Й це справді так. Ціна одного кубометра кубометр води у Звенигородці становила донедавна 14,12 гривні й цьогоріч має піднятися до 15,40 гривні, що значно менше, аніж в сусідів. Проте в цілому, враховуючи ще й вартість водовідведення, жителі міста платять за воду значно більше, аніж в цілому по Черкащині. Справа в тому, що через відсутність очисних споруд у Звенигородці, стічні води з міста перекачують на очисні споруди Ватутінського КВП, що влітає для звенигородців в круглу копієчку. Після підвищення тарифів вже в березні нинішнього року звенигородці платитимуть за кубічний метр водовідведення по 27,58 гривень. Приплюсуйте до цього ще 15,40 гривні за водопостачання і матимете в результаті майже 43 гривні за використаний кубометр води. При цьому – води не питної. Оскільки вона вже тривалий час не відповідає існуючим вимогам стандартів, жителі багатоповерхівок, аби не підхопити інфекційних хвороб, змушені носити воду з колодязів, існуючих свердловин та просто з джерел, котрі ще лишилися на околицях Звенигородки.

Оскільки ж як про будівництво власних очисних споруд, так і про доведення води, що надходить з водогону у квартири звенигородців, батьки міста і керівники владних районних структур вже й не заїкаються, а різночинний люд не вимагає від них конкретних дій щодо виправлення ситуації, можна не сумніватися, що ціни на технічну воду у Звенигородці підвищуватимуться ще неодноразово.

Від Author 2

Коментарі закриті.