Відповідну Програму підтримки Канівської підстанції Черкаської станції швидкої медичної допомоги на 2019-2020 роки було ухвалено в ході останнього засідання виконавчого комітету у середу, 20 лютого ц.р. Утім, своє слово мають сказати ще й міські депутати, інформує Канівська міська рада. Відтак, проект рішення Програми розглядатиметься на наступному засіданні сесії міської ради 28 лютого ц.р.

«В умовах реформування медичної галузі відбувся розподіл в частині надання медичної допомоги населенню. При цьому екстрена допомога надається спеціалістами станцій швидкої допомоги, які виділені в окремі юридичні особи на рівні обласних центрів.  На рівні районів і міст обласного значення працюють відокремлені підрозділи підстанції швидкої допомоги. Утримання цих підрозділів здійснюється з центральних офісів, які не завжди оперативно реагують на потреби спеціалістів базових рівнів.

Програма підтримки є кроком міської влади у напрямку спільного пошуку разом з державою можливостей поліпшення надання екстреної медичної допомоги жителям Канівської міської об’єднаної територіальної громади», – йдеться у тексті документу.

Заходи реалізації Програми передбачають виділення з міського бюджету 100 тис.грн. в 2019 році та 100 тис.грн. – в 2020 році. Кошти спрямовуватимуться на придбання запасних частин для ремонту спецавтомобілів, паливно-мастильних матеріалів, медикаментів, засобів зв’язку та реєстрації, заміну меблів тощо. Окрім міської скарбниці в програмі передбачено інші джерела фінансування.

Від Author 2

Коментарі закриті.