Перукарні, салони краси, манікюрні та косметичні салони, а також кабінети тату в місті Умань зобов’яжуть проходити відомчий лабораторний контроль стерильності інструментарію. Це нововведення покликане захистити уманчан від важких інфекційних хвороб ― гепатитів «В» і «С» та ВІЛ.

Про це повідомив Уманський міськрайонний відділ державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

Керівників уманських салонів краси та перукарень вже попередили про необхідність укласти угоди на здійснення відомчого лабораторного контролю з атестованими лабораторіями.

Зокрема, буде перевірятися дотримання умов дезінфекції та стерилізації робочого інструментарію майстрів. Це допоможе запобігти розповсюдженню тяжких інфекційних хвороб.

Крім того, персонал косметичних салонів зобов’яжуть проходити мікробіологічні та паразитологічні дослідження під час обов’язкових періодичних медичних оглядів.

Нагадаємо, нещодавно в Умані провели рейд по перукарнях та манікюрним салонам. Відео можна переглянути за посиланням.

Крім того, у жовтні на «Новому каналі» вийшов випуск реаліті-шоу «Ревізор», у якому ведучий Микола Тищенко інспектує Умань. Знімальна група відвідала найпопулярніші серед уманчан та гостей міста ресторани, готелі та кафе. Та коли експерти проекту перевірили якість послуг у «Центральній жіночій перукарні», вони були прикро вражені побаченим.

Від Author 2

Коментарі закриті.