Активісти міста Черкаси проводили опитування серед жителів мікрорайону площі 700-річчя. Запитували про те, що заважає на площі, чого черкасцям не вистачає для того, аби назвати це місце Центральною площею в місті Черкасах. Про це активісти написали на сторінці у Facebook. 

Вони спілкувалися із перспективною молоддю, з матусями, а також з тими, хто долучався до проектування та пам’ятає відкриття цієї площі.

Серед найголовніших проблем жителі назвали:

  •  непридатний для розваг дитячий майданчик;
  • незаконна торгівля алкоголем, що збирає на площі відповідний “бомонд”;
  • обрізання дерев з метою встановлення мафів;
  • грязна вода у фонтані;
  • занедбані клумби;
  • відчуття “прохідного двору”;
  • нав’язливі дитячі атракціони, які займають увесь відкритий простір площі.

Черкасці хотіли б облаштувати зону розваг (канатний парк), скейт-парк; відремонтувати ігровий майданчик для дітей, розташувати більше лав і зробити накриття під час літньої пори, wifi-зони та підзарядки для телефонів тощо.

— Я б хотіла, щоб площа в літній час була чимось накрита. Адже тут гулятимуть і мами з дітьми, і люди пенсійного віку тощо. Їм потрібне місце, де вони зможуть сховатися від сонця, попити води й поїсти морозива. Можна, до речі, облаштувати питні фонтанчики.

Ще я не хочу, щоб на площі був ринок: можна кудись недалеко його перенести.

Я пам’ятаю ще як площа відкривалася, вона тоді мала взагалі інший вигляд: зараз усе позабудовували, ще й базар псує загальну картину. Площа має бути для відпочинку і релаксу.

Скільки людей вклало розуму й сил на цю площу, зокрема на ось цю будівлю “Черкасиміськгаз”, яка після відкриття була будинком культури.А тепер ця будівля втратила своє призначення, хоча по суті мала належати громаді, – зазначила жителька мікрорайону 700-річчя, працівниця проектного інституту, що проектував площу.

Від Author 2

Коментарі закриті.